Referencje

Opinie

Podobała się nam sprawność i szybkość działania. Realizacja odbywała się w ustalonych terminach. Nie było problemów z komunikacją. Jeśli chodzi o ustalenie szczegółów realizacji , pracownicy firmy posiadają szeroką wiedzę na temat. Polecamy tą firmę.

Zofia Gardzińska, Bank Spółdzielczy w Kaliszu Pomorskim

Z firmą KLIMARET współpracujemy od kwietnia 2013 roku. Pod opieką firmy są agregaty oraz klimatyzator utrzymujące w fitotronach odpowiednie warunki. W fitotronach przechowywane są zasoby genowe ziemniaka in Vitro i utrzymanie zadanych parametrów temperaturowo-oświetleniowych jest bardzo ważne dla roślin. Wszelkie zgłaszane przez nas awarie w funkcjonowaniu urządzeń chłodniczych są w szybki i profesjonalny sposób usuwane. Termin realizacji jest zadawalający. Komunikacja z firmą jest bez zastrzeżeń. Panowie są otwarci na wszelkie nowe wyzwania. Firma w mojej ocenie jest godna polecenia.

Danuta Sekrecka, IHAR PIB Pracownia Zasobów Genowych

Jak najbardziej polecam współpracę z Firmą KLIMARET. W pełni profesjonalne podejście do klienta. Komunikacja z przedstawicielem firmy bardzo dobra, żadnych problemów z ustaleniem szczegółów dotyczących usługi. Firma dysponuje najlepszymi urządzeniami dostępnymi na rynku. Termin realizacji usługi bardzo zadowalający. Fachowe doradztwo w zakresie klimatyzacji. Klimatyzacja dziala bez zarzutu.

Marcin Chudoba, Restauracja MUSZELKA Darłówko.

Referencje